piątek, 24 sierpnia 2012

Półki

 W naszym małym mieszkanku pojawiły się nowe meble - dwie półki. Wszystko z półproduktów, tzn. deski z Nomi, a wsporniki z Allegro. Zamontowanie przebiegło bardzo sprawnie jak na nasze (moje i męża) marne zdolności techniczne. Zamontowanie pólek przy pomocy wiertarki udarowej i garści kołków poszło sprawniej niż się spodziewaliśmy.
 Obraz jest dziełem Teściowej.  Nie ma niestety żadnej nazwy, ale mi się bardzo podoba i bez. Był to pierwszy, który od niej dostałam. W naszym mieszkaniu mam jej jeszcze dwa, a na więcej nie ma niestety miejsca.


Kot w prezencie od Siostry. W zeszłym roku bardzo chciałam mieć kota (żywego), a dostałam właśnie takiego z materiału.To ręczna robota Siostry, która współpracowała z galerią w swoim mieście.

Półki z metalowymi elementami najlepiej prezentują się z boku. Od jakiegoś czasu interesowałam się podobnymi rozwiązaniami. W końcu, po długich poszukiwaniach natknęłam się na Allegro na sprzedawcę, który oferował piękne i w miarę tanie wsporniki. Były one dokładnie tym, o co mi chodziło. Mam nadzieję, że efekt końcowy nie jest zły :)

1 komentarze:

ela107 pisze...

Fajne półki,podoba mi się Twój Styl czyli vintage w kolorach ziemi.

Prześlij komentarz